ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Zagraniczny numer telefonu

Zagraniczne numery telefonówZagraniczny numer telefoniczny działa jak zwykły numer telefonu stacjonarnego w danym kraju (np. Niemczech), przy czym połączenia przychodzące pod ten numer kierowane są na Twoje konto SIP w naszej sieci lub mogą być przekierowane na dowolny inny numer telefonu.

Za połączenia kierowane na numer zagraniczny osoba nawiązująca połączenie płaci standardową stawkę jak za połączenie z danym numerem (np. osoby w Niemczech dzwoniące na Twój niemiecki numer zapłacą stawkę jak za połączenie z niemieckim numerem stacjonarnym).

Każdy numer zagraniczny posiada jeden kanał głosowy pozwalający na odbieranie jednego połączenia w danym momencie. Ilość i czas połączeń przychodzących nie są limitowane. Odbieranie połączeń spod numeru zagranicznego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, nie pobieramy żadnych opłat za przekierowanie połączenia z numeru zagranicznego na Twoje konto SIP.

Jeżeli posiadasz rodzinę lub kontrahentów za granicą, to wykupienie u nas numeru w danym kraju może być sposobem na zacieśnienie z nimi więzi lub nawiązanie nowych relacji. Pomaga to także tworzyć wrażenie międzynarodowego charakteru działalności Twojej firmy i budować jej pozytywny wizerunek.

Aktualnie umożliwiamy rejestrację numerów międzynarodowych w następujących krajach (kliknij na kraju aby wyświetlić listę dostępnych stref numeracyjnych):

* Prawo telekomunikacyjne państw oznaczonych gwiazdką wymaga aby osoba rejestrująca numer była w danym kraju zameldowana lub w wypadku firm wymagane jest posiadanie siedziby, filii lub przedstawicielstwa. Do rejestracji numeru wymagane jest przedstawienie kserokopii dokumentów poświadczających w/w okoliczności.

Możesz zamówić wiele numerów w różnych strefach numeracyjnych i krajach. Jedno konto może akceptować zarówno numery krajowe jak i zagraniczne.

Zagraniczny numer telefonu służy do odbierania połączeń przychodzących, nie jest możliwe ustawienie prezentacji tym numerem podczas połączeń wychodzących.

Jak zamówić?

Skontaktuj się z działem handlowym

Ile to kosztuje?

Oferty na międzynarodowe numery telefonów tworzone są według indywidualnych oczekiwań Klienta, prosimy o kontakt z działem handlowym

Tagi: numery zagraniczne, niemiecki numer telefonu w Polsce

Zamów numer zagraniczny

Lista tematów pomocy
Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2022 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.