ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Bezpłatna poczta głosowa

Poczta Głosowa

Każdy użytkownik sieci ExtraVoIP.pl posiada dostęp do bezpłatnej poczty głosowej działającej w modelu "voicemail-to-email".

Jeżeli jesteś niedostępny (niezalogowany) do serwera VoIP, np. z dala od komputera lub w miejscu bez dostępu do sieci osoby dzwoniące pod Twój numer publiczny zamiast zapowiedzi głosowej o braku możliwości realizacji połączenia uzyskają połączenie z pocztą głosową, gdzie będą mogły nagrać wiadomość.

Nagrane wiadomości przekazywane są pod Twój adres e-mail w formie pliku MP3. W przesyłanym powiadomieniu widnieje też numer telefonu osoby która do Ciebie dzwoniła, co pozwala szybko do niej oddzwonić nawet jeżeli nie podała w trakcie nagrywania swojego numeru telefonu.

Stanem aktywności (włączona/wyłączona) poczty głosowej można zarządzać z poziomu Panelu Klienta w zakładce Poczta Głosowa.

Odbieranie wiadomości głosowych jest bezpłatne, niezależnie od ich długości i ilości w ciągu miesiąca. Osoby nagrywające wiadomość płacą standardową stawkę za połączenie z numerem stacjonarnym, zgodnie z cennikiem swojego operatora.

Lista tematów pomocy
Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2022 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.