ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Nagrywanie połączeń

Nagrywanie połączeń

Usługa nagrywania połączeń pozwala na nagrywanie i przechowywanie na dysku sieciowym wykonywanych i odbieranych połączeń telefonicznych.

Nagrywanie połączeń realizowane jest na serwerach ExtraVoIP.pl, do korzystania z usługi nie ma konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania, ani zakupu dodatkowego sprzętu. Usługę można aktywować jednym kliknięciem w Panelu Klienta w sekcji Nagrywanie połączeń.

Nagrane rozmowy będą przechowywane w chmurze, na wydzielonym rozproszonym dysku sieciowym, z dostępem wyłącznie dla autoryzowanych osób.

Usługa pozwala na określenie, czy nagrywane mają być rozmowy wychodzące, przychodzące czy wszystkie. Drugą nie mniej ważną funkcją jest możliwość włączenia tzw. nagrywania warunkowego. Nagrywanie w tym trybie aktywowane jest po wybraniu na klawiaturze telefonu odpowiedniej kombinacji klawiszy w trakcie prowadzonej rozmowy. Nagrywanie warunkowe pozwala oszczędzać zużytą przestrzeń dyskową oraz skraca czas nagrań do odsłuchania, ograniczając je tylko do wybranych fragmentów uznanych przez nas za najważniejsze.

W konfiguracji usługi można także określić wymagany okres przechowywania nagranych rozmów, dostępne opcje od 1 do nawet 12 miesięcy (jedna z najdłuższych opcji dostępnych na runku).

Nagrania w wygodny sposób powiązane są z widokiem billingu, przy każdej nagranej rozmowie zostanie umieszczona ikonka sygnalizująca, że dana rozmowa została nagrana, po jej kliknięciu na komputer zostanie pobrany plik MP3 zawierający nagranie.

Korzystając z nagrywania rozmów w ExtraVoIP.pl nie musisz obawiać się, że kiedykolwiek zabraknie przestrzeni dyskowej, co zdarza się czasem w tradycyjnych systemach. Używany przez nas dysk sieciowy w chmurze zapewnia nieograniczoną pojemność, automatycznie zwiększaną w mierę potrzeb.

Sprawdź też:

Lista tematów pomocy
Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2022 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.